Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o.
 
  mniejsza czcionka   mniejsza czcionka większa czcionka   wysoki kontrast wysoki kontrast wysoki kontrast

Informacje dla PacjentówWprowadzone ograniczenia z powodu stanu epidemii
W trosce o bezpieczeństwo pacjenta hospitalizowanego jak i pracującego personelu Szpital jest zobowiązanych do wprowadzenia następujących ograniczeń w jego funkcjonowaniu:

 1. Pacjenci wchodząc do szpitala proszeni są w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny z oddziałem lub przez domofon a następnie proszeni są o wypełnienie ankiety wstępnej kwalifikacji. Numery kontaktowe są dostępne na drzwiach wejściowych do budynków szpitalnych.
 2. We wszystkich oddziałach realizowana jest procedura triażu pacjentów kierowanych do szpitala, co może wydłużyć czas oczekiwania na przyjęcie planowe lub powodować inne niedogodności.
 3. Osoby oczekujące na przyjęcie do oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej lub oddziału hematologii zachęcamy do skorzystania z mobilnego pomieszczenia tzw. kontenera, zwłaszcza podczas niesprzyjającej pogody.
 4. Obowiązuje zakaz odwiedzin oraz zakaz przebywania na terenie Szpitala przedstawicieli medycznych i handlowych.
 5. Zalecamy zastąpienie wizyt typowo informacyjnych kontaktem telefonicznym z poszczególnymi oddziałami. Wszystkie niezbędne numery telefonów kontaktowych są dostępne na stronie szpitala www.szpital.com.pl
 6. Na terenie szpitala niezmiennie obowiązują zasady DDM:
  • dezynfekcja rąk,
  • dystans 1,5m. od innej osoby,
  • maseczka.
 7. Z uwagi na obowiązujący zakaz odwiedzin wprowadzamy możliwość przekazania paczki osobie hospitalizowanej. Potrzebny pacjentowi asortyment odpowiednio zabezpieczony należy podpisać imieniem i nazwiskiem pacjenta oraz starać się przekazać na oddział w godzinach 1000-1200.
  Dzwonek kontaktowy znajduje się przy drzwiach wejściowych na oddział.
 8. Zachęcamy do kontaktowania się z osobami bliskimi przez telefon. W każdym oddziale znajduje się numer telefonu dedykowany tylko do kontaktu z pacjentem. Stosowna informacja jest dostępna przy wejściu na oddział lub można ją uzyskać od personelu dyżurnego.
 9. W sytuacjach szczególnych związanych ze stanem zagrożenia życia i/lub stanem terminalnym pacjenta najbliższa osoba może uzyskać zgodę na pożegnanie/ towarzyszenie umierającemu pacjentowi, z zachowaniem obowiązujących w szpitalu procedur epidemiologicznych. Jednak zgoda ta nie może w żaden sposób spowodować jakiekolwiek zagrożenia epidemiologiczne dla innych pacjentów lub personelu oddziału.
Pełnomocnik ds. Praw Pacjenta

mgr Anna Gieleta
przyjmuje pacjentów szpitala i ich opiekunów
w budynku Przychodni przy ul. Kilińskiego,
pokój nr 226 II piętro,

Można również kontaktować się telefonicznie.
tel. (084) 677 50 15


Skargi i wnioski mogą być wnoszone pisemnie, ustnie i drogąelektroniczną.
Adres e-mail: agieleta@szpital.com.pl.

 

Poczta szpitalna:

Aktualności
Konwent szpitali
Informacje o spółce
Historia
Oddziały / Działy
Ogłoszenia / Konkursy
Cennik usług
Zamówienia publiczne
Mapka szpitala
Projekty Unijne
Kontakt / Spis telefonów
Informacje dla Pacjentów
Biuletyn Informacji Publicznej
Nasi darczyńcy
Obowiązek informacyjny
Konferencje
Oferty pracy
Ankieta dla pacjentów
E-portal
Działania antykorupcyjne
System Zarządzania Jakością